Klar redzējums un dzīves noteikumi - Klardag Latvia
Blogs ■ Vide

Klar redzējums un dzīves noteikumi

Mums ir savs redzējums un dzīves noteikumi, jo mēs vēlamies, lai Klar nebūtu vēl viena no daudzajām mājas higiēnas preču līnijām. Mēs vēlamies mainīt ieradumus un radīt ilgtspējīgāku rītdienu.

Mēs vēlamies mudināt cilvēkus rīkoties, jo ikviens, kurš pērk mūsu produktus, kaut nedaudz veicina vides aizsardzību. Mūsu mērķis ir kļūt par simbolu idejai par gaišāku nākotni, ko sasniedzam mainot ikdienas ieradumus. Katru dienu sperot nelielu soli.

Tikai pieņemot pareizus lēmumus un visaptveroši uzlūkojot vidi, mēs sniedzam ieguldījumu ilgtspējīgā rītdienā. Pirms rīkoties mums jāizvērtē sekas: kā tas ietekmēs ķermeni, vidi vai pasauli kopumā. Jā, šāda domāšana sarežģī daudzus procesus, bet tieši šādi mēs vēlamies sniegt ieguldījumu drošākai, zaļākai un tīrākai pasaulei.

Katru dienu mums jākļūst labākiem

Mēs pastāvīgi cenšamies kļūt videi draudzīgāki, tīrāki, maigāki pret cilvēku un dabu. Strādājam saskaņā ar divpadsmit zaļās ķīmijas principiem, atsakāmies no vienreizlietojamiem produktiem, atkārtotu izmantošanu, atbalstām pārstrādi un nelietojam nevajadzīgas ķīmiskās vielas.

Mums ir jāizskatās skaisti, jābūt iedarbīgiem un efektīviem,  jūtas labi un jāpiedāvā videi draudzīgāka izvēle sev un planētai. Augsta produkta kvalitāte ir iespējama, tikai ievērojot šos principus. Tomēr koncentrēšanās uz vides aizsardzību nevar ietekmēt produkta kvalitāti, tāpēc mēs nodrošinām visefektīvāko produktu iedarbību.
Stils + kvalitāte + draudzīgums videi = pareizais ceļš uz ilgtspējīgu rītdienu.

Vienkārši un atklāti

Mums jābūt 100% godīgiem un atklātiem. Tāpēc mūsu produktu sastāvdaļas un kāpēc tās ir iekļautas produkta sastāvā ir norādītas uz produktu etiķetēm. Mēs izvēlamies vienkāršu un skaidru marķējumu.

Lepojamies, ka visi mūsu produkti ir «Ziemeļu gulbja» (Nordic Ecolabel) sertificēti. Katrs produkta jauninājums nozīmē vēl tīrāku risinājumu.